MAGIC SUMMER CHALLENGE 2019

MAGIC SUMMER CHALLENGE 2019 to wyjątkowe wyzwanie oraz niepowtarzalna okazja do tego, aby poczuć się lepiej w swoim ciele, zmienić nawyki żywieniowe, a co najważniejsze, po prostu o siebie zadbać.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób będę miała okazję zrealizować ten wyjątkowy projekt, który od dawna był moim skrytym marzeniem. Marta Poniatowska, Eliza Snarska, Paulina Łapińska, Elżbieta Wierzbicka – wspaniałe kobiety, które na co dzień łączą pasję do piękna z pracą. Dziękuję dziewczyny!

O wspaniałe nagrody, jakimi są metamorfoza, sesja zdjęciowa i wiele cennych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia będą walczyły Klientki MAGIC GYM FITNESS & WELLNESS. Zakończyliśmy nabór do Magic SUMMER CHALLENGE 2019, co oznacza, że przyszedł czas na oficjalne rozpoczęcie wyzwania. Na celowniku jest tkanka tłuszczowa. Uczestniczki, które podjęły się ataku na własne ciało, już od najbliższego tygodnia rozpoczną zmagania i walkę o wspaniałe nagrody!

Relacja z CHALLENGE z pewnością się tu pojawi, jednak do śledzenia wydarzenia na bieżąco zapraszam na fanpage klubu MAGIC GYM FITNESS & WELLNESS. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia i kibicowania wspaniałym, odważnym kobietkom. Dziewczyny do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *