O MNIE

Cześć! Jestem Gosia.

Praca w fitnessie była i będzie wykonywana przeze mnie z pasją. Wypełniło to większą część mojego życia i tak z pewnością zostanie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że praca trenera to nie tylko ćwiczenia. To robienie czegoś dla innych, to radość klientów, ich lepsze samopoczucie i co najważniejsze, to kontakt z ludźmi, nawiązywanie relacji i prawdziwych przyjaźni bez względu na wiek, płeć i poglądy na różne sprawy.

Interesuje mnie ruch i ludzkie ciało, które jest kopalnią informacji o psychice człowieka, jego stylu życia i charakterze. Można powiedzieć, że naszą postawę kształtuje umysł. Ciało dopasowuje się do naszego wnętrza, a także pamięta rzeczy, które wydają się zapomniane.

W treningach cenię sobie świadomą pracę z ciałem, precyzję ruchu oraz pełną koordynację ciała i umysłu. Lubię poznawać rzeczy od podstaw. Szukam uzasadnień każdej teorii a wiedzę, którą zgłębiam, dokładnie sprawdzam i analizuję. Jestem obserwatorem, może dlatego tak dobrze zauważam potrzeby klientów.

Poza pracą jako trener jestem człowiekiem. Mam wiele zainteresowań. W codziennej rutynie staram się pamiętać o tym, aby znaleźć czas dla siebie i innych. Lubię spędzać czas w gronie najbliższych przyjaciół, wybrać się na dobry koncert, zobaczyć ciekawy musical.

Choć większość życia spędziłam w legginsach, jak każda kobieta interesuję się modą i urodą. Na pierwszym miejscu stawiam oryginalność pod każdym względem.

Dużą część wolnego czasu poświęcam na rozwój osobisty. Zgłębiam w ten sposób swoje zainteresowania i nabywam nowe umiejętności, dzięki którym powstała, chociażby ta strona.

Interesuję się grafiką komputerową i fotografią mobilną. Jestem w tej kwestii samoukiem, ale daje mi to dużo frajdy.

Lubię weekendowe wypady za miasto, jak i dalsze podróże. Lubię poznawać różne kultury i zwyczaje. Dzięki temu wiem, jak małe miejsce zajmuję na świecie.

Lubię być otoczona przyrodą i nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt w których najpiękniejsza jest bezinteresowna miłość do człowieka.

Jak widać trener też człowiek. Tworząc ten krótki opis chciałam dać Ci możliwość poznania mnie z trochę innej strony niż „pani trener”.

Strona którą odwiedzasz to podsumowanie mojej wieloletniej działalności jako trener fitness, a także chęć bycia bliżej tych, którzy nie korzystają z portali społecznościowych.

Nazywam się Małgorzata Chomczyk i witam Cię na mojej stronie.